Skip to content Skip to footer

Szafy wnękowe w ofercie Asko Poznań

Szafy wnękowe można obecnie spotkać w większości polskich mieszkań. To doskonały sposób na efektywne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy, bez względu na jej wielkość i kształt. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma ASKO Poznań posiada tego typu szafy w swojej ofercie.

Jak wybierać szafy wnękowe?

Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że szafa wnękowa to inwestycja na dłuższy czas. Jeśli zależy nam na tym, żeby szafa rzeczywiście służyła nam przez te kilkanaście lat i cały czas prezentowała się równie dobrze, cena z pewnością nie powinna być podstawowym kryterium wyboru.

Znacznie istotniejsza powinna być dla nas w tym przypadku jakość materiałów wykorzystanych przy produkcji szafy, jej solidna konstrukcja oraz staranność wykonania. Firma ASKO Poznań już od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na wszystkie te aspekty. Dzięki temu wykonywane przez nią szafy służą klientom przez długi czas, a zastosowane w nich systemy pracują w tym czasie bezawaryjnie.

Systemy drzwi

Duży wpływ na komfort użytkowania szafy ma zastosowany w niej system drzwi. Firma ASKO Poznań oferuje szeroki wybór systemów drzwiowych:
– przesuwne,
– otwierane,
– składane,
– składano-przesuwne,
– przesuwno-podwieszane.

Przy wyborze systemu drzwi oprócz indywidualnych upodobań i walorów estetycznych należy uwzględnić również wielkość przestrzeni, którą dysponujemy i możliwość otwierania drzwi w każdym kierunku. Jeśli mamy problem z wyborem, najlepiej skorzystać z pomocy doradców ASKO.

Materiał, z którego są wykonane

Przy produkcji szaf firma ASKO korzysta z dobrych gatunkowo płyt laminowanych i fornirowanych. To bardzo uniwersalne materiały, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Do dyspozycji klientów jest szeroka paleta kolorów i faktur.

Duże znaczenie ma również sposób wykończenia krawędzi, decydujący o ich trwałości. We wszystkich szafach marki ASKO krawędzie są oklejane maszynowo z wykorzystaniem tworzyw ABS i PCV.

Szafy w ofercie Masko Poznań

Najpopularniejsze modele szaf wnękowych oferowane przez ASKO Poznań to:

– SENATOR,
– INDECO,
– SEVROLL,
– HETTICH,
– LAGUNA.

Gotowe produkty można obejrzeć w siedzibie firmy w Poznaniu.

Co bardzo ważne, przy realizacji każdego zamówienia firma ASKO uwzględnia indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Każdy projekt jest do nich dostosowywany, a przy produkcji uwzględnia się życzenia zleceniodawcy. Pracownicy firmy służą pomocą i fachowym doradztwem. Firma zapewnia także terminowość i krótkie terminy realizacji.