Skip to content Skip to footer

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Od 2003 roku produkujemy i jesteśmy bezpośrednim importerem profesjonalnego sprzętu, ale też środków, które mają pomóc Państwu w utrzymaniu porządkach w domach, biurach, mieszkaniach. Sprawdzą się one w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych, kiedy trzeba na przykład sprzątać miejsca znajdujące się wysoko.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Oferujemy Państwu różnorodny sprzęt do sprzątania. Wśród nich można wyróżnić wózki do sprzątania, które szczególnie przydają się do sprzątania bloków mieszkalnych, klatek schodowych, biur, apartamentów w większej ilości. Często stosowane są przez firmy sprzątające. Wózki do sprzątania mogą zawierać wiaderka w różnej ilości, koszyczki na środki czystości czy uchwyty na worki lub kuwety. Pozwalają one na utworzenie uniwersalnego zestawu do sprzątania, pomagają również w tym, żeby mieć zawsze wszystko przy sobie. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów. Można również do wózków dokupować osobno koszyczki i wiaderka.

Do wózków można również dokupić kółka. Nasza oferta jest bogata również w rękawiczki ochronne, mopy, szczotki, zmywaki i innego rodzaju mini akcesoria ułatwiające czyszczenie. Dla profesjonalnych firm, które sprzątają pomieszczenia publicznego budynku polecamy tablice, które ostrzegają przed mokrą powierzchnią. Oferujemy również kije teleskopowe, myjki do okien, wyciskarki, skrzynki na narzędzia – wszystko co może przydać się, aby efektywnie sprzątać i odnawiać różnego rodzaje pomieszczeń.

Maszyny do sprzątania

Czasami sprzątanie wymaga sięgnięcia po efektywniejsze rozwiązania. Maszyny do sprzątania najbardziej przydają się na halach sklepowych, dużych biurach, galeriach handlowych, itp. Wśród nich można wyróżnić polerkę wysokoobrotową, która przeznaczona jest do polerowania i konserwacji twardych podłóg wodoodpornych zabezpieczonych woskami, powłokami polimerowymi lub polimerowo-poliuretanowymi. Charakteryzują się one niezwykle cichą pracą. Szorowarka wielofukcyjna jest przeznaczona do jeszcze brudniejszych powierzchni, które trudniej jest doczyścić. Oferujemy również odkurzacze profesjonalne do czyszczenia na sucho i mokro.

Firma oferuje również szeroką gamę środków czystości, papierów ręcznikowych, koszów i worków na śmieci, dozowników, padów do czyszczenia i wielu innych. Wszystkie informacje o firmie znajdują się na stronie http://mopy-ceg.pl/. Tam można dowiedzieć się wszystkiego o cenach, wysyłce, a także sprawdzić specyfikację techniczną przedmiotu, który nas najbardziej zainteresował. Oferujemy szeroko pojęte doradztwo i pomoc wyborze.