Skip to content Skip to footer

Techniki oświetlenia zewnętrznego

Prawdopodobnie poświęciłeś dużo czasu, pieniędzy i wysiłku, aby Twój dom wyglądał najlepiej w świetle dnia. Po zachodzie słońca twój dom powinien wyglądać równie wspaniale. Nowoczesne oświetlenie ogrodowe zwiększa atrakcyjność domu w godzinach wieczornych, wydłuża godziny pracy na wolnym powietrzu i zapewnia bezpieczeństwo. Lampy ogrodowe producent posiada szeroką gamę zewnętrznych opraw oświetleniowych, aby uczynić Twój dom bezpiecznym, społecznym i stylowym. Istnieje wiele technik nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego domu, które podkreślają najlepsze cechy Twojego domu i krajobrazu. Oto najlepsze techniki oświetlenia zewnętrznego.

Nocny krajobraz

Gdy słońce zachodzi, pokaż swoje podwórko w innym świetle, układając drzewa i rośliny nocą. Nowoczesne oświetlenie ogrodowe dodaje dramatyzmu i poprawia widok trawnika oraz sprawia, że twoja nieruchomość wydaje się większa. Zacznij od wybrania kilku punktów centralnych, na które chcesz zwrócić uwagę, takich jak drzewo, rzeźba lub jakiś stały element krajobrazu, który będzie wyglądać dobrze przez cały rok. W przypadku drzew i krzewów nowoczesne oświetlenie zewnętrzne domu może wywołać efekt światła księżyca, gdy jest skierowane w górę lub w dół przez drzewo lub baldachim rzucając cienie na ziemię. Podświetl swoje kwietniki i krzewy za pomocą świateł podłogowych, które rozsiewają okrągłe wzory.

Oświetlanie drogi

Użyj oświetlenia wzdłuż chodnika, ścieżki lub schodów prowadzących do drzwi wejściowych, które może wyglądać bardzo stylowo lub wtopić się w podwórko.

Wielkie wejście

Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne domu jest wieczorem wizytówką Twojego miejsca, zapewniając ciepłe powitanie gościom z dobrze oświetlonym wejściem z przodu. Rozważmy latarnie ścienne po obu stronach drzwi oraz wiszącą latarnię lub uchwyt sufitowy nad drzwiami frontowymi. Lampy ogrodowe producent ma ogromną różnorodność stylów oświetleń wiszących i sufitowych.

Oświetlenie dla bezpieczeństwa

Dla bezpieczeństwa i ochrony, upewnij się, że wszystkie punkty wejścia do domu są dobrze oświetlone. Na zewnątrz garażu zamontuj latarnię ścienną po każdej stronie drzwi garażowych lub zamontuj jedno urządzenie powyżej. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, oświetlaj dowolną stronę domu w cieniu reflektorami lub użyj lampionów przy bocznych drzwiach, oknach i garażach.